Bieżniki na stół

Bieżniki to nowoczesna baza do dekoracji stołu na różne przyjęcia w tym przyjęcia świąteczne. W tych radosnych i podniosłych chwilach każdy z nas pragnie, aby zarówno stół jak i wnętrze prezentowało się stylowo i przede wszystkim niecodziennie. Bieżnik może egzystować samodzielnie uwidaczniając piękny blat stołu lub w połączeniu z tradycyjnym obrusem. Rozmiar dopasowujemy do szerokości i długości stołu. Najlepiej prezentują się te, których zwis wynosi od 20  – 30 cm z każdej strony. Długi bieżnik, który zostanie ułożony wzdłuż stołu nada szyku i elegancji.

Pierwszorzędna decyzją jaką należy podjąć jest rodzaju materiału z jakiego chcemy, aby bieżnik został uszyty.  Ekologiczny len zmiękczany  nadaje naturalistycznego charakteru, fantastycznie wygląda w połączeniu z drewnianym blatem stołu. Poza tradycyjnym naturalnym kolorem len możemy wybierać również w innych żywych barwach takich jak czerwony, zielony, żółty, niebieski   Len – primagi.pl

Szlachetny materiał jakim jest adamaszek  fantastycznie komponuje się we wnętrzach w stylu glamour, nowojorskim i klasycznym.

Popularnym materiałem jest poliester, który często występuje w połączeniu z bawełną. Łatwy w utrzymaniu czystości, zwłaszcza jeżeli wybierzecie opcję z pokryciem teflonem. Teflon nadaje tkaninie właściwości plamoodporne.